Spoštovani starši

Za skupine otrok, ki vključujejo šoloobvezne otroke bomo organizirali celodnevni ZIMSKI IZLET s sankanjem in smučanjem na Polževem v sodelovanju s športno agencijo Mini Šport.

Izleti bodo potekali po sledečem razporedu:

• Sreda, 25.1.2017, enoti Vila in Strožek, skupini Sonje Šubic Hurčak in Laure Kašnik.
  • Četrtek, 26.1.2017, enota Jelka, skupine Dušanke Kopinšek, Martine Hočevar Trontelj in Petra Puclja.
  • Petek, 27.1.2017, enoti Palčki in Sneguljčica, skupini Darje Dolenc in Petre Glavina.

Za otroke s smučarskim predznanjem bo organizirano smučanje pod vodstvom smučarskih vaditeljev.  Otroci, ki ne smučajo pa se bodo pod vodstvom naših vzgojiteljev sankali, omogočili pa jim bomo tudi tek na smučeh.

Vrtec bo poskrbel za malico, v bližnjem hotelu bomo otrokom naročili tudi topel obrok.  Celotni izlet bo finančno kril Vrtec Jelka, morebitno izposojo smučarske opreme v znesku 5 € pa krijete starši sami.

Zaradi organizacije vas prosimo, da prijavnice, ki jih prejmete v oddelku, oddate vzgojiteljem  najkasneje do ponedeljka, 23.1.2017 do 10.ure.

S spoštovanjem

Uprava Vrtca Jelka